11 Şubat 2014 Salı

SONUNDA...

Zor zahmet blogu açmayı başardıktan sonra ilk yazımı yazabiliyorum sonunda... henüz bazı düzenlemeler de eksik ne yazık ki... öncelikle blogu açma sebebimin ilki, el emeğim olan her türlü uğraşımı burada paylaşıp sizlere sunmak. kısacası uğraşmaktan zevk aldığım her türlü şeyi farklı postlarla sunmak :) ikinci sebebi ise annemin ve sevgili arkadaşlarımın ısrarları üzerine aldığım sipariş ürünleri burada sergilememi istemeleri :) üçüncü ise, bir el emekleri satış blogunun aksine (ismi lazım değil) yaptığım bütün herşeyin herkesle paylaşılabilir olduğunu göstermek. birileri görüp de aynını yapıyor yada yapacak olması kıskançlıktan öte gurur duyulacak bir durum olacaktır benim için. öyle bloglar arası laf atışması kıskançlık yok efendim sen benim müşterimi niye çalıyorsun gibi çirkinliklere ne gerek var ki! velhasıl böyle birine sinir olmuşken bu blogu açmanın tam sırasıysı belki görür de üzerine alınır. umarım herkese faydalı bir blog olur. sevgilerr..

5 yorum:

 1. :) bak sen yaa insanlık insanlıktan çıkmış resmen... Blog alemi de farklı değildir canım bence çok başarılısın. Sipariş aldığından haberim yoktu :) iyi oldu öğrendiğim. Hoşgeldin aramıza...

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. hoşbulduk :)) canım senin desteğin ve yardımların sayesinde ne desem az yani :)

   Sil
  2. hep destek tam destek ;)

   Sil
 2. e bu kadar mıydı?bütün bloğu gezdim doyamadım :)

  YanıtlayınSil
  Yanıtlar
  1. nasıl nasıl mutlu musmutlu oldum bi bilseniz. böyle olunca daha çok yazasım daha çok şeyler yapasım geliyor.inşallah imkanlarım dahilinde hep yayında olucam :))

   Sil