27 Ağustos 2014 Çarşamba

İçten ve Samimi... Bu bir Teşekkürdür

Ne vakittir O'na zaman ayırıp bu yazıyı yazmak istiyordum ancak araya giren hastalıklar sonrasında tatil vs gibi sebeplerden ötürü erteliyordum ki bugüne kısmetmiş.

Kimden mi bahsediyorum tabii ki sevgili deeptone..

Samimi ve içten yazıları ve her bir yazısında acaba bugün ne hikayeler var ne yazacak ne anlatacak diye merakla açıp baktığınız bir SADE VE DERİN...

Her şeyden önemlisi her bir yoruma özen gösterip tek tek cevap vermesi ve hatta (belki) her bir bloga zaman ayırıp yayınlarına keyifli yorumlar yazması...

Öyle ki her bir bloga zaman ayırdığını anlamız zor olmayacaktır,çünkü; 3. yazısında olmasa da 5. yazıssında mutlaka blog tanıtımı,ödüller vs gibi yayınlarını yaptığını göreceksiniz.

Bence içten ve samimi bir blogger. Geçtiğimiz aylarda bana en samimi blog ödüllerinden birini layık görmüştü geçen günlerde ise takip edilesi bloglar arasına benim blogumu eklemesi benii çok mutlu etti ve ben buradan kendisine çoook teşekkür ediyorum.


6 yorum:

 1. heeeeey çooook tişkürleeeeeer :)))) aman aman bu yazıyı saklarım ben sona yayınlarım bi yerdeee ayyyyyy heyecanlandım çok ama çok şimdi bi şarkı açıp dans edicem valla hemen :))))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. işte asıl beni mutlu eden bu. bi insanı mutlu etmek en güzel şey :)) heeyyyy ne mutlu bana o zamansaaa :))

   Sil
 2. tebisi çok mutlu ettin kiii :) bi ajda şarkısı açtım hopluyom vallaaaa :)

  YanıtlaSil
 3. ne güzel keyifli bi yazı ki buuuuuu :)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. ne güzel ki sen her okuduğunda keyif alıyorsun :))

   Sil